photography by Maciej Pominkiewicz

www.foto-sprawny.pl

Poznań, fotograf

      Menu

Moje portfolio

Fotografika - szkoła fotografii

Wyróżnienie w 15 edycji ogólnopolskiego konkursu Portret 2022

Kurs Tomasza Zienkiewicza "Podstawy Fotografii"


2022/2023 Cykl “Wypełnić pustkę”:

Fotografia portretowa

To szerokie pojęcie, obejmuje wiele możliwości tj. fotografia: biznesowa, rodzinna, modowa, beauty, zmysłowa czy też artystyczna. Dla mnie, wszystkie je łączy indywidualne i unikatowe piękno każdej osoby. A prawdziwa przygoda fotograficzna zaczyna się przy poszukiwaniu idealnego ujęcia, które podkreśli Wasze walory i zalety.

Alt Text! Alt Text! Alt Text!
Alt Text! Alt Text!


Fotografia 
artystyczna  

Alt Text!

zachwycony pięknem natury:

Flora i mykobiota

Krajobrazy

Fauna


Początek przygody z fotografią

Świat osoby niepełnosprawnej jest na tyle ograniczony, na ile ona sama mu na to pozwala. Moja przygoda z fotografią zaczęła się na przełomie późnej jesieni i zimy. Dlatego zacząłem ją od tego, co mogę zobaczyć w domu lub przez okno. Jest to niesamowita przygoda dająca dużo radości i wiedzy. W ten sposób powstały pierwsze galerie. Będę je ciągle rozwijał w ramach zabawy i eksperymentów. Natomiast na poważnie skupię się na fotografii portretowej, artystycznej, przyrodniczej i produktowej.

Wierzę że, nigdy nie powinniśmy przestawać się uczyć, dlatego ciągle się doskonale i systematycznie rozbudowuje mój warsztat. A sprzęt, który na poczatku nie tylko jakością potrafi Nas zaskoczyć i zmusić do zawężenia planowanych prac ;(, to przecież kolejne wyzwanie z którym warto się zmierzyć.

Z czasem nabywamy doświadczenia i okazuje się, że w fotografii najważniejszy jest ciekawy pomysł, wytrwałość, wytrwałość w dążeniu do zrealizowania projektu i odrobina szczęścia ;)

sitemap